Смарт Омега для гіперактивних дітей

Заспокоїти і не з’їхати з глузду – гіперактивні діти

Сусідки з розчуленням розповідають, як їхні діти годинами складають пазли або малюють, а ви лише сумно зітхаєте у відповідь? Вам так і хочеться назвати який-небудь ураган ім’ям своєї дитини, яка і хвилини не може всидіти на місці? Вдома, на дитячому майданчику, в школі або садку безцінне чадо постійно кудись біжить, щось хапає? Саме так поводяться гіперактивні діти, яких з кожним роком стає все більше.

Smart Omega для гиперактивных детей

Чому діти «гіперактивнічають»

Неможливість всидіти на місці, промовчати, не вигукуючи відповіді на запитання, поводитися спокійно – це не спроби дитини довести до сказу дорослих. Найчастіше такі діти й самі не раді своїй непосидючості, але не можуть з нею нічого вдіяти. Лікарі та вчені називають різні причини гіперактивності: від генетичної схильності до пошкоджень нервової системи внаслідок пологових або дитячих травм. Усі вони призводять до одного – порушення узгодженої роботи відділів головного мозку.

Серед причин, через які відбувається порушення балансу мозкової діяльності, вчені виділяють також незбалансований раціон: нестача білка, переважання вуглеводів, мала кількість поліненасичених жирних кислот (ПНЖК). За даними досліджень, вміст ПНЖК омега-3 в крові у гіперактивних дітей на 30-40% нижчий, ніж у їхніх однолітків.

Що робити батькам

Новини для тат і мам гіперактивних дітей – позитивні: цей стан піддається корекції.

Важливо не опускати руки, не зриватися на крик щоразу, коли чадо намотує кола навколо вас. Спокійна обстановка в сім’ї, комфортний психологічний клімат у садку чи школі – обов’язкова умова боротьби з проявами гіперактивності.

Непогані результати дає обмеження інтелектуального навантаження (звичайно, уроки ніхто не відміняв, але не варто завантажувати гіперактивну дитину гуртками і секціями, щоб вона втомилася і втихомирилася). У деяких випадках показана і медикаментозна терапія, яку підбирає лікар.

Ще один спосіб «безкровної боротьби» з гіперактивністю – корекція раціону

Обмежте кількість «швидких» вуглеводів, солодощів, а кількість білка – збільште. Давайте дитині якісні молочні продукти, сезонні овочі і фрукти. На столі регулярно повинна бути морська риба – в ній міститься маса корисних речовин, і перш за все це поліненасичені жирні кислоти омега-3. Вони незамінні для дітей не тільки тому, що організм не виробляє ПНЖК самостійно. Омега-3 кислоти необхідні для нормальної передачі нервових імпульсів між різними відділами головного мозку, а також для правильного функціонування цього органу в цілому.

Дослідження показують, що збільшення в раціоні кількості омега-3 кислот позитивно впливає на діяльність нервової системи гіперактивних дітей. Вони стають більш спокійними, врівноваженими, легше зосереджуються і засвоюють інформацію. Високі дози омега-3 ПНЖК в поєднанні з антиоксидантами підвищують ефективність медикаментозного лікування, а в легких випадках – роблять його непотрібним. Справа в тому, що ці кислоти необхідні для нормальної роботи клітин мозку, поліпшення передачі нервових імпульсів. Регулярне вживання в їжу морської риби або добавок, які містять омега-3 ПНЖК, дає змогу коригувати поведінку дітей, знижує рівень гіперактивності, допомагає контролювати симптоми цього стану.

https://smart-omega.com/smart-omega-dlya-ditej/

Изображение продуктов и капсул омега 3

Жирно-кислотний спектр крові та шляхи корекції його порушень у дітей раннього віку з харчовою алергією

О.Г. Шадрін, Г.А. ГайдучикДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України», м. Київ, Україна SOVREMENNAYA PEDIATRIYA.2016.1(73):111-115 Мета: Дослідження жирно-кислотного спектра ліпідної фракції крові у дітей

Детальніше »