Смарт Омега для дорослих

омега-3 ПНЖК для жінок та чоловіків

Зараз у моді бути молодим та здоровим, незалежно від паспортних даних. У тренді здорове харчування, фізична активність та профілактика «вікових» станів і хвороб. І можливостей – море!

Популярні дієтологи та фітнес-тренери дають слушні поради, в інтернеті маса корисної інформації про здоровий спосіб життя, середземноморську дієту, зокрема про користь морської риби. Омега-3 ПНЖК, що містяться в ній, необхідні як для дорослих, так і для дітей.

Щоправда, далеко не всі їдять рибу 2-3 рази на тиждень: немає часу її купувати та готувати, ціни кусаються та й запах не дуже… Хорошою альтернативою у таких випадках буде прийом Смарт Омега (Smart Omega): це корисно, бюджетно та просто.

ВИСОКООЧИЩЕНІ ОМЕГА-3 З ТУШОК МОРСЬКОЇ РИБИ.
ЗАЛИШАЙСЯ В ТОНУСІ У БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ!

Упаковка Smart Omega 30 капсул
Иконка мозг - польза омега 3

Сприяє покращенню пам'яті, забезпечує провідність нервових імпульсів до ділянок головного мозку.

Иконка глаз - польза омега 3

Допомагає зберегти гостроту зору, запобігти віковим змінам.

Иконка сердце - польза омега 3

Дає змогу покращити стан кровоносних судин, зміцнити серцево-судинну систему, знизити рівень холестерину.

Иконка энергия - польза омега 3

Забезпечує організм енергією, підвищує працездатність.

Иконка улыбка - польза омега 3

Захищає від депресії, допомагає залишатися у гарному настрої.

ТРИ ФАКТИ ПРО СМАРТ ОМЕГУ,
ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ'Я

Молекулы Smart Omega

СМАРТ ОМЕГА МІСТИТЬ ОМЕГА-3 ПОЛІНЕНАСИЧЕНІ ЖИРНІ КИСЛОТИ (ПНЖК)

Иконка мозг и глаз - польза Smart Omega

ОМЕГА-3 ВХОДЯТЬ ДО СКЛАДУ КЛІТИН ГОЛОВНОГО МОЗКУ, СІТКІВКИ ОКА, КРОВОНОСНИХ СУДИН

Иконка гантеля - польза Smart Omega

СМАРТ ОМЕГА РЕКОМЕНДОВАНА ЛЮДЯМ З ВИСОКИМИ РОЗУМОВИМИ АБО ФІЗИЧНИМИ НАВАНТАЖЕННЯМИ

Людський організм не виробляє ПНЖК самостійно. Ми повинні отримувати їх із продуктів харчування або спеціальних добавок.

Їх нестача може призвести до розвитку атеросклерозу, аритмії, ішемічної хвороби серця, порушення передачі нервових імпульсів, погіршення зору, гіпертонії. 

У таких людей суттєво підвищена потреба в омега-3 ПНЖК.

КОМУ ПОТРІБНІ ОМЕГА-3:

ЛЮДЯМ, ЯКІ МАЮТЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ПРАЦЮ

ЛІТНІМ ЛЮДЯМ

ЛЮДЯМ З ВИСОКИМИ ФІЗИЧНИМИ НАВАНТАЖЕННЯМИ

Smart Omega для обучения
Smart Omega для пожилых людей
Smart Omega для спортсменов

ОМЕГА-3 ПНЖК ДЛЯ ЖІНОК

Гладка, добре зволожена шкіра без зморшок, густе шовковисте волосся, міцні нігті – так мріють виглядати багато дівчат і жінок, причому навіть у 40-50 років і старше. І вони вже знають, що чарівних кремів та шампунів не існує. Порівняно з косметикою найкращий ефект дають нормальний сон, відпочинок, грамотно проведені процедури у косметичній клініці та правильна дієта.

Омега-3 ПНЖК – це обов’язковий компонент для жінок, причому будь-якого віку. Ці жирні кислоти (ДГК, ЕПК) перешкоджають руйнуванню в шкірі колагену, сприяють її регенерації та усуненню запалення, зміцнюють волосяні фолікули та покращують обмін речовин, що допомагає залишатися стрункими, бадьорими та у доброму гуморі. У віддаленій перспективі для жінок омега-3 ПНЖК є профілактикою остеопорозу та серцево-судинних захворювань. Чудовий засіб для жінок – це Смарт Омега, яка містить корисні омега-3 ПНЖК у високій концентрації.

ОМЕГА-3 ПНЖК ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Для чоловіків омега-3 ПНЖК корисні передусім тим, що захищають їхню серцево-судинну систему – найбільш вразливу. Ці незамінні речовини знижують рівні шкідливих тригліцеридів та холестерину, підвищують кількість корисних ліпідів, що перешкоджає утворенню тромбів, розвитку атеросклерозу великих артерій, а отже, зменшують ризик інфаркту міокарда, інсульту, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії тощо.

Якщо чоловік займається спортом, омега-3 ПНЖК допоможуть йому зберігати та нарощувати м’язову масу, зменшити жирові відкладення. ЕПК та ДГК сприяють регенерації ушкоджень після травм, прискоренню загоєння ран, скорочуючи тривалість запальних процесів. Омега-3 ПНЖК корисні чоловікам і тим, що стимулюють вироблення гормону щастя — серотоніну, тобто допомагають боротися зі стресом та депресією. А «побічний ефект» їхнього впливу на чоловічий організм – це профілактика простатиту, підвищення рівня тестостерону та потенції. Добрим вибором для чоловіків буде Смарт Омега (Smart Omega) з оптимальною комбінацією та великою кількістю омега-3 ПНЖК.

ВСЯ ПРАВДА ПРО ДЖЕРЕЛА ОМЕГА-3

ДЖЕРЕЛО ОМЕГА-3

ОЦІНКА ДІЄТОЛОГІВ

ОСОБЛИВОСТІ

Растительные продукты

Рослинні продукти: насіння чіа, шпинат, гарбуз, рослинні олії.

Ці продукти містять кислоти омега-3, але у неактивній формі. У цьому вигляді вони є джерелом енергії. На активні форми ПНЖК перетворюються лише 5-10% омега-3, отриманих з рослинних продуктів.

Изображение печень трески

Риб’ячий жир з печінки риб.

Вміст омега-3 у печінці нижчий, ніж у м’язах глибоководної риби. Також печінка здатна накопичувати важкі метали та інші шкідливі для людини речовини.

Изображение рыбы с ферм

Риба, вирощена на рибних фермах.

Така риба харчується комбікормом, спеціальними добавками. Тому вона містить менше ПНЖК.

Изображение морепродукты

Морепродукти.

Високий вміст ПНЖК, проте неправильна термічна та кулінарна обробка знижує кількість омега-3.

Иконка рыба

Тушки глибоководної морської риби.

Така риба харчується планктоном та водоростями, у яких є неактивні форми омега-3. Під впливом спеціальних ферментів вони перетворюються на активні форми та накопичуються у м’язах риби.

СМАРТ ОМЕГА – ЦЕ КОНЦЕНТРОВАНІ
АКТИВНІ ФОРМИ ОМЕГА-3

Изображение красная рыба
Иконка
Smart Omega 30 капсул

ЗАБЕЗПЕЧИТИ ОРГАНІЗМ

необхідною кількістю омега-3 можна, вживаючи якісну морську рибу не рідше двох разів на тиждень.

АБО

НЕОБХІДНА КІЛЬКІСТЬ

омега-3 можна отримати зі Смарт Омега. Вона містить активні омега-3, що видобуваються з тушок глибоководної морської риби.

ПОДАРУЙТЕ СОБІ ЯСНІСТЬ ДУМКИ, ГОСТРИЙ ЗІР І ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ!

Иконка глаз - польза омега 3

ДИВІТЬСЯ НА СВІТ ЯСНИМ ПОГЛЯДОМ

Кислоти омега-3 є структурною частиною клітинних мембран головного мозку, сітківки ока, кровоносних судин. Вони допомагають підтримувати ці мембрани в оптимальному стані, тому зберігають зір.

Иконка сосуды

ДОПОМОЖІТЬ СВОЄМУ СЕРЦЮ

Омега-3 покращують роботу серцево-судинної системи, прискорюють відновлення після інфаркту, знижують артеріальний тиск і стимулюють виведення холестеринових бляшок.

Иконка щит

ЗМІЦНІТЬ ІМУНІТЕТ

Омега-3 зміцнюють імунітет, оптимізують взаємодію між імунними клітинами. Дослідження підтверджують, що омега-3 мають онкопротекторну дію.

Иконка смайлик

ЗАБУДЬТЕ ПРО СТРЕС

Достатня кількість омега-3 покращує роботу нервової системи, знижує негативний вплив стресів, покращує пам’ять, підвищує концентрацію уваги.

СМАРТ ОМЕГА – ЗАВЖДИ ЗА КРАЩОЮ ЦІНОЮ
В ОФІЦІЙНОМУ МАГАЗИНІ

Часті питання

Що таке Смарт Омега?

Капсули Смарт Омега – це засіб для людей старше 40 років, що покращує стан серцево-судинної системи і сприяє подовженню молодості організму. Цей засіб містить тільки омега-3 ПНЖК кислоти і застосовується у комплексній терапії атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертонії як доповнення до стандартних методів лікування. Якщо людина вже пережила інфаркт міокарда або інсульт, Смарт Омега буде корисною для відвернення його повторення. Якщо ж людина почувається нормально, але хтось з її близьких родичів (батьки, дідусі, бабусі) мав такі недуги, то і у неї є така спадкова схильність, тож є сенс приймати Смарт Омега. Цей засіб сприяє зменшенню рівня поганого холестерину в крові, перешкоджає утворенню атеросклеротичних бляшок і тромбів у судинах.

Як приймати Смарт Омега?

Дорослим і дітям віком старше 12 років – по 1-2 капсули на добу під час їди. Курс вживання – 30 днів, надалі термін використання слід узгоджувати з лікарем.

Вплив Смарт Омега на організм

Вплив Смарт Омега на організм людини ґрунтується на властивостях омега-3 ПНЖК, зокрема ейкозапентаєнової та докозагексаєнової. Вони покращують обмін жирів – збільшують кількість корисних (ліпопротеїдів високої щільності) і зменшують вміст шкідливих (ліпопротеїдів низької і дуже низької щільності), сприяють їх виведенню разом з жовчю. Також омега-3 ПНЖК розріджують «густу» кров, запобігаючи формуванню тромбів, розширюють звужені судини, зокрема у кінцівках, та покращують проведення нервових імпульсів між клітинами мозку. Завдяки Смарт Омега людина стає більш енергійною, менше стомлюється, у неї поліпшуються настрій, пам’ять, інтелектуальні здібності, зникає схильність до депресії, тривоги, перепадів настрою, зміцнюється серцево-судинна система і зменшується ризик передчасного старіння.

Основні компоненти Смарт Омега

Кожна капсула Смарт Омега містить 1000 мг риб’ячого жиру, який дає організму 300 мг омега-3 ПНЖК: ейкозапентаєнової кислоти – 180 мг, докозагексаєнової кислоти – 120 мг.
Хочеш отримати знижку? mail