Смарт Омега Q10

Для чого приймати Смарт Омега Q10 легко зрозуміти тим, хто відчув «перші дзвіночки», що свідчать про проблеми зі здоров’ям, або має серцево-судинні захворювання. У таких випадках, напевно, сімейний лікар або кардіолог вже рекомендував омега-3 ПНЖК.

Якщо у вас скаче артеріальний тиск, є зайва вага, знижена чутливість до інсуліну або діагностовано цукровий діабет, іноді поколює серце, то Смарт Омега Q10 (Smart Omega Q10) – те, що вам потрібно. У цьому комплексі найбільше омега-3 ПНЖК, ніж у інших засобах лінійки Смарт Омега. До того ж їх позитивна дія на організм посилена коензимом Q10 та вітаміном Е. Перший компонент додатково дає енергію, а другий як антиоксидант захищає серце та судини від пошкодження вільними радикалами кисню.

Втім, Смарт Омега Q10 корисний не тільки для профілактики серйозних хвороб, а й для активації організму як своєрідний енерджайзер. Тому його можна приймати і дорослим, і дітям з 12 років за високих розумових чи фізичних навантажень.

СМАРТ ОМЕГА Q10 – ЦЕ ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ'Я
з найбільшою* дозою омега-3, збагаченою коензимом Q10

Smart Omega Q10

* Найвищий вміст омега-3 в лінійці Смарт Омега

Иконка сердце - польза омега 3

для серця та судин

Иконка батарея

для енергії

Иконка губы

для краси

Зручно приймати: 1 капсула на день

СМАРТ ОМЕГА Q10 ДОПОМАГАЄ У ПРОФІЛАКТИЦІ
І РОЗВ’ЯЗАННІ РІЗНИХ ПРОБЛЕМ ІЗ ЗДОРОВ’ЯМ

Смарт Омега для сердца

ЗАХИСТ СЕРЦЯ ТА СУДИН

Для зниження артеріального тиску, рівня холестерину; для запобігання порушенням серцевого ритму, для захисту серцево-судинної системи, особливо при генетичній схильності.

ДОДАТКОВА ЕНЕРГІЯ ДЛЯ НАВАНТАЖЕННЯ

Для захисту організму при високих фізичних навантаженнях, забезпечення м’язів додатковою енергією.

Омега 3 для женщин

ЗБЕРЕЖЕННЯ КРАСИ ТА МОЛОДОСТІ

Для покращення стану волосся, нігтів та шкіри, збереження молодості, захисту від зморшок.

Смарт Омега Q10 – це джерело енергії та краси, яке допомагає зберегти здоров’я

ОМЕГА-3 + КОЕНЗИМ Q10 – ЧАРІВНИЙ ДУЕТ
ДЛЯ МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я

Иконки Omega 3 и Coenzyme Q10

ОМЕГА-3:

КОЕНЗИМ Q10:

Иконка молекулы омега 3

виводить холестерин, захищає від тромбів;

Молекула Омега

подвійний заряд енергії для м’язів;

Иконка молекулы омега 3

регулює серцевий ритм;

Молекула Омега

від аритмії і стенокардії;

Иконка молекулы омега 3

захищає кровоносні судини;

Молекула Омега

антиоксидантну дію;

Иконка молекулы омега 3

зміцнює імунітет;

Молекула Омега

для вироблення колагену.

ОМЕГА-3 АБО ОМЕГА-6:
ЩО ВАЖЛИВІШЕ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

ІДЕАЛЬНЕ СПІВВІДНОШЕННЯ 1:1

У здоровому меню споживання омега-3 і омега-6 має бути однаковим

Изображение продуктов

РЕАЛЬНЕ СПІВВІДНОШЕННЯ 20:1

У сучасному раціоні споживання омега-6 у 20 разів перевищує споживання омега-3

Изображение продуктов

ОМЕГА-3 НЕ ВИРОБЛЯЮТЬСЯ ОРГАНІЗМОМ, А НАДХОДЯТЬ З ЇЖЕЮ

Якщо цих речовин недостатньо, організм змушений використовувати лише омега-6. Оптимальне співвідношення омега-3 та омега-6 – 1:1, але у раціоні сучасної людини цей баланс часто порушується: на одну частину омега-3 припадає до 20 частин омега-6. Це може призвести до негативних наслідків для здоров’я.

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК ДІЮТЬ НА НАШ ОРГАНІЗМ ОМЕГА-3 І ОМЕГА-6

Омега-3

Омега-6

Джерело

Морська риба, морепродукти

Рослинна олія, насіння соняшнику

Изображение масло

Дія на кровоносні судини

Розширює

Звужує

Тромбоутворення

Не дає еритроцитам злипатися, перешкоджає утворенню тромбів

Стимулює вироблення еритроцитів

Артеріальний тиск

Знижує

Підвищує

Бронхи

Розширює

Звужує, стимулює спазми

Запальні процеси

Заспокоює запальні вогнища

Стимулює запалення

Омега-6 та омега-3 мають протилежну дію.

ВАЖЛИВО! ЗБІЛЬШ ВМІСТ ОМЕГА-3 У СВОЄМУ РАЦІОНІ

ЩО ТАКЕ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я?

Изображение повара с продуктами содержащие омега

Омега-3 містяться у морепродуктах та морській рибі. Для збереження здоров’я потрібно з’їдати дві порції рибних страв щотижня.

Q10 міститься у м’ясі (яловичині, курятині) та субпродуктах. Їх не можна смажити або запікати при температурі вище 115 градусів – це призводить до руйнування коензиму.

Smart Omega Q10

ПОДБАЙТЕ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ'Я ЗАРАЗ!
Купіть Смарт Омега Q10

Часті питання

Що таке Смарт Омега Q10?

Смарт Омега Q10 – це омега-3 ПНЖК, посилені коензимом Q10 і вітаміном Е. Цей комплекс корисно регулярно приймати курсами тим, хто має метаболічний синдром. Йдеться про наявність ожиріння, гіпертонії, порушення обміну жирів і нечутливість (резистентність) до інсуліну, або порушення толерантності до глюкози (підвищений ризик розвитку цукрового діабету II типу). Смарт Омега Q10 рекомендується також застосовувати людям з атеросклерозом, ішемічною хворобою серця, артеріальною гіпертензією (високий тиск), після інфаркту міокарда. Він не тільки зменшує ризики серцево-судинних захворювань, а й перешкоджає синдрому хронічної втоми, поліпшує роботу мозку і гальмує процеси старіння. Смарт Омега Q10 можна приймати всім дорослим і літнім людям для підвищення працездатності, витривалості, загального зміцнення і оздоровлення організму.

Як приймати Смарт Омега Q10?

Приймати дорослим і дітям віком від 12 років і старше по 1 капсулі на добу під час їди. Курс вживання – 30 днів. Надалі термін споживання та можливість повторних курсів слід узгоджувати з лікарем.

Вплив Смарт Омега Q10 на організм

Омега-3-ПНЖК, до входять до складу Смарт Омега Q10, – це компоненти клітин серцево-судинної, нервової, імунної систем, сітківки ока, що життєво необхідні для їх нормального функціонування. Вони сприяють зниженню в організмі рівня шкідливого холестерину, зменшенню ризику утворення атеросклеротичних бляшок і тромбів у кровоносних судинах, помірному зниженню артеріального тиску і нормалізації тонусу судин. Надходження омега-3 ПНЖК зі Смарт Омега Q10 у центральну нервову систему покращує процеси передачі нервових імпульсів і кровотік у капілярах головного мозку. Це сприяє збереженню ясності розуму, поліпшенню пам’яті, орієнтації, зменшенню запаморочення, стомлюваності, зростанню розумової працездатності. Також омега-3-ПНЖК допомагають вирівнюванню емоційного фону – позбавленню від неспокою, тривоги, перепадів настрою, знижують ймовірність розвитку депресії. Коензим Q10 (убіхінон) – це речовина, яка забезпечує енергією всі клітини організму. Насамперед він необхідний для нормальної роботи серцевого м’яза, який витрачає найбільше енергії в організмі. Коензим Q10 сприяє нормалізації рівня глюкози в крові і регуляції обміну жирів, допомагає підвищити імунітет, розумову і фізичну активність. Вітамін Е належить до антиоксидантів, він захищає клітини і тканини від шкідливого впливу надмірної кількості вільних радикалів. Діючи разом, всі компоненти Смарт Омега Q10 посилюють корисні властивості один одного.

Основні компоненти Смарт Омега Q10

Кожна капсула Смарт Омега Q10 містить: риб’ячий жир – 1009 мг (ейкозапентаєнова кислота – 33%, докозагексаєнова кислота – 22%), коензим Q10 – 10 мг, вітамін Е – 1 мг.
Хочеш отримати знижку? mail