Cмарт Омега Тінейджер

омега-3 ПНЖК для підлітків

На підлітковий вік припадають періоди інтенсивного зростання та бурхливої гормональної перебудови. Через неї дитина стає неврівноваженою, зухвалою, гірше навчається в школі, страждає від заниженої самооцінки. Весь вільний час вона прагне проводити в інтернеті – грати, спілкуватися в соцмережах, дивитися відео… У цей час їй як ніколи потрібні вітаміни, особливо для підтримки позитивного настрою та гарного зору.

Смарт Омега Тінейджер (Smart Omega Teenager) – комплекс для підлітків, що містить омега-3 ПНЖК, бета-каротин, лютеїн, зеаксантин, цинк, інулін, екстракти чорниці, очанки, ягід годжі та кори коричного дерева, – це крутіше, ніж просто вітаміни.

Допомагає думати, концентруватися на важливому, не нервувати через дрібниці, бути серед шкільних лідерів. А ще цей засіб сприяє збереженню гостроти зору, оскільки захищає очі підлітка від шкідливого яскравого світла електронних гаджетів.

Комплекс омега-3 кислот, зеаксантину та інших антиоксидантів, що «розуміє» весь цей кипіш навколо підліткового віку
Смарт Омега 3 тинейджер
Иконка компьютер

Розуміє, що без планшета та телефону ти не ти, тому просто береже зір.

Иконка книга

Розуміє, що шкільні навантаження – це капець, і допомагає витримати їх.

Иконка стетоскоп

Розуміє, що міцний імунітет – це запорука здоров’я, і допомагає часто не застуджуватись.

НА ТО ВОНА І СМАРТ ОМЕГА ТІНЕЙДЖЕР!

Зручно приймати: 1 капсула на день

Містить комплекс компонентів, які не виробляються організмом і надходять тільки з їжею, при цьому активно витрачаються при високих навантаженнях, стресах

Активні компоненти

Иконка Омега 3

ОМЕГА-3 КИСЛОТИ

  • допомагають концентруватися на домашніх завданнях, покращують пам’ять;
  • допомагають стримувати емоційну та гормональну бурю у підлітків.
Найвища концентрація омега-3 кислот в організмі людини – у клітинах головного мозку та сітківці ока. Наша увага, пам’ять, інтелектуальна активність залежать від надходження омега-3 кислот з їжею.
Иконка лютеин

ЛЮТЕЇН І ЗЕАКСАНТИН

  • фотопігменти, що захищають сітківку ока від високої інтенсивності світла (насамперед, у синьому спектрі, а це спектр випромінювання екранів мобільних телефонів, планшетів).
При активному використанні моніторів руйнування фотопігментів відбувається швидше, а вони поповнюються лише з їжею.
Иконка антиоксиданты

Антиоксиданти

  • з чорниці, очанки та бета-каротину.
доповнюють захисну дію Смарт Омега Тінейджер на очі й також сприяють збереженню гостроти зору.

Омега-3 жирні кислоти містяться в рибі, яка живе в холодних водах. Підлітку в період інтенсивних інтелектуальних навантажень буде корисно їсти сьомгу, оселедець, сардини, лосось, форель та іншу жирну морську та океанічну рибу.

Иконка рыба
ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ОРГАНІЗМ ДИТИНИ НЕОБХІДНОЮ КІЛЬКОСТЮ ПОЛІНЕНАСИЩЕНИХ ЖИРНИХ КИСЛОТ, РЕКОМЕНДУЮТЬ ВЖИВАТИ

1-2 порції жирної риби хоча б через день.

Немає жирної риби в раціоні у достатній кількості?

Вибирай Смарт Омега Тінейджер!

Зверни увагу на Смарт Омега Тінейджер, якщо підліток:

Смарт Омега 3 тинейджер
Молекула Омега 3
відвідує гуртки, інтенсиви, додаткові заняття та спортивні змагання
Молекула Омега 3
не випускає гаджетів з рук, геймер за покликанням і годинами чатиться з друзями в телефоні
Молекула Омега 3
не дотримується режиму дня
Молекула Омега 3
риба та овочі не є фаворитами в раціоні його харчування
Молекула Омега 3
нервує і кипішить надмірно 🙂

Часті питання

Що таке Смарт Омега Тінейджер?

У підлітковому віці організм дитини дуже активно росте й розвивається. Підлітку важливо бути активним і енергійним, позитивно налаштованим, добре навчатися у школі, приділяти час своїм друзям, захопленням і, звичайно, улюбленим електронним гаджетам. Смарт Омега Тінейджер – це додаткове джерело омега-3 ПНЖК вітамінів, антиоксидантів і рослинних екстрактів, тобто речовин, дефіцит яких можливий при підвищених навантаженнях, стресі, перенапруженні зору і внаслідок незбалансованого харчування (недостатнє вживання морської риби, овочів чи фруктів). Підлітки не люблять здорову їжу, тому Смарт Омега Тінейджер допоможе скорегувати їхній раціон.

Як приймати Смарт Омега Тінейджер?

Дітям старше 12 років вживати по 1 капсулі на день під час прийому їжі. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Вплив Смарт Омега Тінейджер на організм

Смарт Омега Тінейджер містить омега-3 ПНЖК, що є структурними елементами клітин мозку і сітківки ока. Їх надходження в організм підлітка допомагає нормальному функціонуванню мозку та всієї нервової системи, що особливо важливо у періоди активного росту та за умов високих навантажень під час навчання. Омега-3 ПНЖК сприяють покращенню інтелектуальних здібностей, концентрації уваги та пам’яті, надають сил та покращують настрій. Також у складі Смарт Омега Тінейджер є екстракти чорниці, очанки, ягід годжі – джерела антиоксидантів, що сприяють збереженню гостроти зору. На це спрямована також дія лютеїну і зеаксантину, а ще вони захищають очі від утоми і подразнення світлом від екранів гаджетів (комп’ютерів, планшетів, смартфонів), зокрема й свтілом найбільш небезпечної синьої частини спектра.

Основні компоненти Смарт Омега Тінейджер

До складу Смарт Омега Тінейджер включено цілий комплекс корисних речовин: омега-3 ПНЖК, бета-каротин, лютеїн, зеаксантин, цинк, інулін, екстракти чорниці, очанки, ягід годжі та кори коричного дерева. Курсовий прийом цього комплексу допоможе дитині навчатися без перевтоми і сприятиме збереженню її зору.
Хочеш отримати знижку? mail