Смарт Омега Бебі – омега-3 ПНЖК для малюків

До народження організм дитини отримує омега-3 ПНЖК з організму матері, навіть шкодячи їй. Ці кислоти необхідні для формування головного мозку, його клітин (нейронів), утворення зв’язків між ними, для розвитку органів зору. І дуже важливо, щоб у харчуванні вагітної була достатня кількість жирної риби з холодних морів – основного джерела цінних омега-3 ДГК та ЕПК.

На жаль, у сучасному харчуванні може бути дефіцит омега-3. А якщо дитина з’являється на світ передчасно, її організм не встигає зробити запас омега-3, дуже важливий для розвитку. Тому після народження малюкові, можливо, знадобиться додаткове надходження омега-3 ПНЖК, навіть якщо він перебуває на грудному вигодовуванні.

У грудному молоці містяться всі необхідні поживні речовини, зокрема й омега-3 ПНЖК. Але їх може бути недостатньо, особливо якщо мама, яка годує груддю, не любить і зрідка їсть жирну рибу або взагалі її не вживає, наприклад, через алергію.

Смарт Омега бебі – омега-3 для здоров'я та правильного розвитку твого малюка
Смарт Омега Беби 100 мл
Иконка мозг

для мозку та нервової системи дитини

Иконка улыбка

для розвитку мовлення

Иконка иммунитет

для імунітету

Навіщо дітям омега-3 ПНЖК?

Наші бабусі пам’ятають часи, коли у далекому дитинстві їх примушували пити риб’ячий жир. Уже тоді було відомо, що він дуже корисний для розвитку дитячого організму. Коли дитина росте, коли формуються її внутрішні органи, коли розвиваються мозок, опорно-руховий апарат, зір, кожній клітині, точніше їхнім мембранам, потрібні омега-3 ПНЖК для правильного обміну речовин. Омега-3 ПНЖК та вітаміни А, D3 та Е у складі Смарт Омега Бебі сприяють профілактиці рахіту, допомагають дитині рости розумною, сильною, веселою та здоровою.

Часи змінилися, технології зробили крок далеко вперед, тому риб’ячий жир у складі не має ні смаку, ані запаху риби.

Якщо дитина відстає від своїх однолітків у фізичному та психоемоційному розвитку, то їй бажано щодня давати Smart Omega Baby – комплекс омега-3 ПНЖК для малюків із високою дозою омега-3 для формування та розвитку головного мозку.

ДОДАЙ ОМЕГА БЕБІ ДО РАЦІОНУ СВОЇ ДИТИНИ!

SMART OMEGA BABY БЕРЕ УЧАСТЬ У ВАЖЛИВИХ ПРОЦЕСАХ РОЗВИТКУ МАЛЮКА

Иконка мозги

ФОРМУВАННЯ МОЗКУ І НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

Омега-3 вбудовується в мембрани клітин головного мозку як зовні, так і зсередини. Це важливий будівельний матеріал, «цеглинки», з яких закладається фундамент правильного розвитку та високого інтелекту.

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

До півтора року маленькі лінгвісти опановують не менше одного слова за кожні дві години активного життя: такими темпами мовлення не розвивається більше ніколи.

Саме омега-3 ПНЖК сприяють розвитку мозку та появі нових нейронів, які відповідають за координацію рухів і розвиток мовлення.

Иконка кубики ABC
Иконка вирус

ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ

Починаючи з 6 місяців всі антитіла, отримані від мами, залишають дитячий організм, щоб він сам виробляв імуноглобулін А. У цей період дуже важлива підтримка імунітету малюка.

Достатнє надходження омега-3 стає особливо актуальним, коли малюк починає активно відвідувати дитячі колективи (садок, гуртки).

РЕКОМЕНДОВАНА ДІТЯМ від 6 місяців:

Кормление малыша

малюкам на штучному вигодовуванні та недоношеним дітям (для компенсації дефіциту омега-3)

дітям під час відставання від календаря психомоторного розвитку (затримка мовлення, координації)

Ребенок собирает пирамиду
Развивающая игрушка для ребенка

при додатковому розумовому навантаженні (гуртки для розвитку, дитсадок)

ДОДАЙ СМАРТ ОМЕГА БЕБІ ДО РАЦІОНУ СВОЇ ДИТИНИ!

Смарт Омега Беби 100 мл
Иконка молекулы Омега 3
Иконка молекулы Омега 3
Иконка молекулы Омега 3
Иконка молекулы Омега 3

Смарт Омега – дезодорований риб'ячий жир із ароматом лимона

дозволено дітям від 6 місяців

омега-3 посилені вітамінами А, D3 та Е

приймати 1 раз на добу*

ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЗА ТАКОЮ СХЕМОЮ:

Иконка молекулы Омега 3

діти від 6 місяців до 3-х років

- 1/2 ч.л. 1 раз на добу

Иконка молекулы Омега 3

діти від 3 до 7 років

- 1 ч.л. 1 раз на добу

Иконка молекулы Омега 3

діти від 7 років та дорослі

- 1 ч.л. 1 раз на добу або за рекомендацією лікаря

Рекомендований курс прийому – 30 днів, або лікар визначає індивідуально

* Приймати 1 раз на добу дітям віком від 6 місяців до 7 років. Дітям старше 7 років та дорослим – за рекомендацією лікаря.

Часті питання

Що таке Смарт Омега Бебі?

Коли дитина ще дуже маленька, батьки переживають, чи правильно відбувається її розвиток. На цьому етапі життя підтримувати здоров’я малюка можна лише тими засобами, що будуть для неї корисними. Їх небагато, і серед них – омега-3-ПНЖК і жиророзчинні вітаміни А, D3 і Е. Саме такий склад має Смарт Омега Бебі. Цей комплекс сприяє нормальному розвитку дитини, особливо її мозку, центральної нервової системи, і зору.

Як приймати Смарт Омега Бебі?

Смарт Омега Бебі має рідку форму випуску – це олія з лимонним смаком. Якщо лікар не призначив інакше, дітям віком від 6 місяців до 3 років слід приймати Смарт Омега Бебі по 2,5 мл на добу, від 3 до і старше – по 5 мл на добу. Рекомендований термін споживання – 30 днів, або лікар це визначає індивідуально. Необхідність повторних курсів узгоджують з лікарем.

Вплив Смарт Омега Бебі на організм

У ранньому віці дитина активно росте, формуються її внутрішні органи, розвиваються мозок, опорно-руховий апарат тощо. Омега-3-ПНЖК і вітаміни А, D3 і Е у складі Смарт Омега Бебі сприяють правильному функціонуванню мозку, утворенню нейронних зв’язків, органів зору, кістково-м’язової системи, забезпечують нормальний розвиток сенсорних, рухових і поведінкових реакцій. Смарт Омега Бебі допомагає малюкові розвиватися відповідно до віку, рости розумним, жвавим і здоровим (зокрема, створює добрі передумови для профілактики рахіту).

Основні компоненти Смарт Омега Бебі

Смарт Омега Бебі містить риб’ячий жир з тушок океанічних риб (омега-3-поліненасичені жирні кислоти – ейкозапентаєнову та докозагексаєнову), вітаміни А, D3 та Е, екстракт плодів лимона.
Хочеш отримати знижку? mail