Смарт Омега для дітей

комплекс омега-3 ПНЖК та вітамінів для дитини

Фахівці кажуть, що здорова дитина – не та, яка ніколи не хворіє, а та, яка легко адаптується до нових для себе умов. Усі діти обов’язково хворіють і неодмінно підхоплюють дитячі інфекції.

Завдяки цьому формується надійний імунітет, який захищатиме їх у подальшому житті. Але якщо малюк, який тільки-но почав ходити до дитячого садка або школи, більше часу проводить не там, а з мамою вдома на лікарняному, слід замислитися. Мабуть, здатність організму дитини до адаптації порушена.

Відновити її може допомогти Смарт Омега для дітей (Smart Omega для дітей). Це комплекс омега-3 ПНЖК та вітамінів С, А, D3 для дітей від 3 років.

Смарт Омега для детей 30 капсул
Иконка мозг

для підтримки роботи мозку

Иконка точно в цель

для концентрації уваги

Иконка глаз

для зору

Иконка иммунитет

для імунітету

ДЛЯ ДІТЕЙ СПОЖИВАННЯ ДОСТАТНЬОЇ КІЛЬКОСТІ ОМЕГА-3 ОСОБЛИВО ВАЖЛИВЕ В ПЕРІОД НАВЧАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Изображение Омега 3 для ребенка

ЧОМУ ОМЕГА-3 ПНЖК ДЛЯ ДІТЕЙ ТАКІ ВАЖЛИВІ?

Смарт Омега для дітей корисно приймати при адаптації до садка або школи та в періоди підвищених навантажень там. Цей комплекс підтримує організм дитини омега-3 кислотами та вітамінами С, А, D3, тому їй легше зберігати сили, немає підвищеної стомлюваності, астенії, навчання дається легше. Завдяки Смарт Омега для дітей імунна система дитини теж функціонує краще, а отже, рідше виникають ГРВІ та ГРЗ.

Оскільки омега-3 кислоти входять до складу клітин мозку, вони покращують пам’ять, полегшують запам’ятовування нової інформації та формування нових навичок.

ОМЕГА-3 НЕ ВИРОБЛЯЮТЬСЯ ОРГАНІЗМОМ, ОТРИМАТИ ЇХ МОЖНА ТІЛЬКИ З ЇЖЕЮ

Активні форми омега-3 містить морська риба

Молекула Омега 3 в рыбе

ЖИРНУ МОРСЬКУ РИБУ ТРЕБА ЇСТИ
ХОЧА Б 2 РАЗИ НА ТИЖДЕНЬ!

Дитина не любить рибу?

Иконка рыба

Ви не впевнені у якості?

Иконка сьеденная рыба

Дорого?

Иконка рыбы с омега 3
Ребенок не хочет кушать рыбу

ДОДАЙ СМАРТ ОМЕГА ДЛЯ ДІТЕЙ
ДО РАЦІОНУ СВОЇ ДИТИНИ!

Смарт Омега для детей 30 капсул
Иконка молекулы Омега 3
Иконка молекулы Омега 3

капсули містять омега-3, отримані з тушок морської риби, а також вітаміни A і D.

допомагають дітям рости здоровими, забезпечують правильний розвиток організму, полегшують адаптацію до школи.

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО SMART OMEGA FOR CHILDREN

Часті питання

Що таке Смарт Омега для дітей?

У віці приблизно трьох років більшість дітей починають відвідувати дитсадок, а у 6 років – йдуть до школи. Це періоди активного розвитку та адаптації до нових умов – значно зростають навантаження у навчанні, що може виснажувати, і суттєво збільшується захворюваність на традиційні дитячі хвороби і сезонні застуди через перебування у дитячих колективах і контакти з однолітками. Отже, малюкам потрібна надійна підтримка, що надає сил та покращує стан здоров’я. Для цього і було створено Смарт Омега для дітей – смачні жувальні капсули з омега-3 ПНЖК і вітамінами.

Як приймати Смарт Омега для дітей?

Смарт Омега для дітей можна вживати дітям віком 3-7 років по 1 капсулі на добу під час їди. Дітям віком 7-14 років – по 2 капсули на добу. Капсули слід розжовувати або ковтати. Курс застосування – 1 місяць. Можливість повторних курсів слід узгоджувати з лікарем.

Вплив Смарт Омега для дітей на організм

Смарт Омега для дітей корисно приймати в періоди інтенсивного росту, при швидкій стомлюваності, підвищених фізичних та інтелектуальних навантаженнях, а також під час застудних захворювань і відновлення після них. Цей комплекс посилює організм дитини омега-3 ПНЖК і вітамінами, тому їй легше уникнути виснаження, хронічної втоми і дефіциту уваги. Смарт Омега для дітей сприяє підвищенню імунітету, поліпшенню роботи мозку і ЦНС загалом, фізичному та інтелектуальному розвитку.

Основні компоненти Смарт Омега для дітей

Кожна капсула Смарт Омега для дітей містить 286,9 мг риб’ячого жиру, який забезпечує омега-3 ПНЖК (ейкозапентаєнової кислоти – 45 мг, докозагексаєнової кислоти – 30 мг), а також вітаміни С, А, D3. Приймати капсули комфортно, бо вони мають апельсиновий аромат.
Хочеш отримати знижку? mail