1+1 и Schonen

SCHONEN і «1+1 Україна» запустили великий партнерський проєкт 

Мета проєкту полягає в тому, щоб привернути увагу глядачів до високого рівня медичної сфери України та розповісти про професіоналізм лікарів, які працюють на благо нації.  

Під час реалізації проєкту глядачі матимуть можливість дізнатися більше про тих, хто рятує життя в складних умовах, особливо під час війни. Лікарі, які стоять на передовій захисту фізичного та ментального здоров’я захисників України, відіграють надзвичайно важливу роль, і їхні історії надихають та викликають захоплення.  

Проєкт “Люди задля життя” також покликаний розповідати про інноваційні методи у медицині та загалом у сфері охорони здоров’я, які українські лікарі впроваджують для покращення діагностики, лікування та догляду за хворими.   

SCHONEN в Україні працює на забезпечення доступності інноваційних фармацевтичних рішень для всіх українців, пропонуючи фармацевтичні товари швейцарського стандарту якості.  

Дивіться вражаючі історії про людей и задля людей у етерах “1+1 Україна” та у соціальних мережах.  

Изображение продуктов и капсул омега 3

Жирно-кислотний спектр крові та шляхи корекції його порушень у дітей раннього віку з харчовою алергією

О.Г. Шадрін, Г.А. ГайдучикДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України», м. Київ, Україна SOVREMENNAYA PEDIATRIYA.2016.1(73):111-115 Мета: Дослідження жирно-кислотного спектра ліпідної фракції крові у дітей

Детальніше »
Омеги 3 для заряда энергии

Недиференційована дисплазія сполучної тканини – проблема та шляхи вирішення

Т.В. Веселова, к.мед.н., асистент, кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ Останніми роками проблема дисплазії сполучної

Детальніше »