Smart Omega при гормональном шторме

Гормональний шторм? Курс на омегу-3!

Юнак та дівчинка-підліток емоційно нестабільні? Ненавидять своє відображення в дзеркалі через прищі і волосся, що швидко стає жирним? Скаржаться на головні болі? Що ж, шукаємо, у чому суть. А точніше, де риба плаває!

У пубертатний період організм росте і видозмінюється. Ендокринна система працює на повну, при цьому чималого навантаження зазнають наднирники. Гормони – причина фізичних і психологічних змін у тілі. «Емоційні гойдалки», занепокоєння, швидка стомлюваність, підвищена пітливість, вугри – думаєте, легко бути підлітком? Врівноважити ситуацію допоможуть батьківська увага і правильне харчування.

Прояв дефіциту поліненасичених жирних кислот омега-3

Дефіцит жирних кислот омега-3 в підлітковому і юнацькому віці (12-17 років) пов’язаний з емоційною нестабільністю. 

Провокує він і косметичні недоліки:

 • появу прищів;
 • погіршення стану волосся і утворення лупи;
 • погіршення стану нігтів.

Як навмисне, саме в цей період дитина переживає першу любов і хоче бути привабливою. Однак живе в постійному стресі, стає занадто відлюдькуватою, сором’язливою або навпаки – агресивною.

Смарт Омега при гормональном шторме

Що дає омега-3 організму?

Жирні кислоти омега-3:

 • збільшують чутливість нейронів до серотоніну – гормону щастя, тому діють як антидепресант;
 • пригнічують синтез гормону стресу – кортизолу;
 • регулюють вироблення статевих гормонів і сприяють нормальному розвитку яєчників у дівчаток і передміхурової залози у хлопчиків (беруть участь у синтезі тестостерону);
 • покращують стан дерми і усувають запальні процеси на шкірі, зокрема підліткові прищі і вугри;
 • нормалізують кровообіг у судинах голови, транспортують кисень до тканин і мають загальну знеболювальну дію, тому ефективні в боротьбі проти головного болю і вегетосудинної дистонії;
 • благотворно впливають на роботу нервової системи;
 • зменшують надмірну жирність, тьмяність і ламкість волосся;
 • сприяють зростанню міцних нігтів, що не розшаровуються;
 • пригнічують надмірний апетит і нормалізують обмін речовин, не дозволяючи дівчинці-підлітку стати гладкою в період статевого дозрівання.

Найкраще джерело омега-3 кислот – це жирна морська риба. Скумбрія, сардина, мойва, сайра, салака, форель, лосось можуть врятувати від головного болю, дратівливості, зайвої ваги і косметичних дефектів. Фахівці рекомендують влаштовувати рибні дні 2-3 рази на тиждень або вживати дієтичні добавки, спеціально збалансовані за складом для підлітків (омега-3 кислоти плюс вітаміни).

У стресових ситуаціях, наприклад, під час іспитів, для емоційної стабілізації, поліпшення якості сну і зміцнення імунітету підліткам також рекомендують давати комплекси вітамінів з омега-3 кислотами та коензимом Q10.

Смарт Омега допоможе дитині у навчанні

Досвід застосування капсул Смарт Омега для дітей з метою поліпшення когнітивних функцій

Ю.В. Марушко, д.м.н., професор, завідувач кафедри, Ю.Ю. Остапенко, кафедра педіатрії № 3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ Сучасна система навчання у школі

Детальніше »