Омега-3 – просте рішення для важкого віку

Злісний, незібраний і відсторонений, він живе в віртуалі. Кинув секцію по боротьбі. Постійно ходить в навушниках. На питання «Як справи?» Відповідає «Відчепися!». У щоденнику красуються низькі бали і суцільні зауваження: «Не зробив Д / З», «Не працює на уроці» … Такий він, портрет типового підлітка.

Чи треба говорити про бурхливе зростання, нереальних шкільних навантаженнях і «занадто вимогливих» вчителів? Природно. Більшість батьків дійсно пояснюють це віковими фізіологічними особливостями і надмірним навантаженням в школі, не здогадуючись, що однією з причин розумової пасивності, хронічної втоми і дратівливості «великої дитини» 12-17 років може бути одноманітне харчування, щоденний фаст-фуд і елементарний брак кислот омега-3!

Комплекс омега-3 кислот, зеаксантину та інших антиоксидантів, який «розуміє» весь той кіпіш навколо підліткового віку

Розуміє, що без планшету і телефону ти не ти, і береже зір

Розуміє, що шкільні навантаження – то капець, і береже нерви

Смарт Омега Тинейджер - крепкий иммунитет

Розуміє, що міцний імунітет – то запорука здоров’я, і береже підлітка

найкраща ціна
офіційний магазин

Не хочу вчитися, а хочу... побитися: симптоми дефіциту омега-3 у підлітків

Поліненасичені жирні кислоти – елемент клітинних мембран, який відповідає за передачу сигналів між нейронами. Ваша дитина активно росте, паралельно ростуть інтелектуальні навантаження в школі. Брак омега-3 в період розвитку і зростання може призвести до того, що підліток:

  • не справляється зі шкільною програмою і не може сконцентруватися на уроках;
  • «Охолов» навіть до колись коханої фізкультури;
  • не в змозі вивчити напам’ять вірш, швидко забуває матеріал;
  • часто скаржиться на втому, проявляє млявість, загальмованість, апатію, байдужість;
  • у нього погіршився зір;
  • дратується через дрібниці, демонструє агресію, буває депресивним.

Згідно з дослідженням вчених, дефіцит омега-3, особливо у хлопчиків шкільного віку, призводить до проявів агресії «на порожньому місці». Доведено, що ці жирні кислоти позитивно впливають на ділянки мозку, які пов’язані з емоціями. Включення омега-3 в раціон гіперраздражітельного підлітка нормалізує поведінку дитини, покращує настрій, вирішує його соціальні проблеми і оптимізує розумові здібності протягом 3-х місяців.

Хто ясно мислить, той ясно викладає: омега-3 - найкраща їжа для мозку!

Ось список літератури «на літо». Прочитав? Прочитав. А на 1 вересня … все забув! Уникнути такого прикрого непорозуміння допоможе омега-3. Якщо сигнали між нейронами передаються швидко – налагоджується швидкість розумових реакцій, дитина стає більш уважним, кмітливим, логічно мислить, добре запам’ятовує шкільну програму і гідно витримує будь-мозковий штурм! А деякі дослідники навіть відзначають поліпшення почерку. Омега-3 жирні кислоти містяться в рибі, яка мешкає в арктичних водах. Підлітку в період інтенсивних інтелектуальних навантажень буде корисною сьомга, оселедець, сардини, лосось, форель і інша жирна морська і океанічна риба. Щоб забезпечити організм дитини необхідною кількістю поліненасичених жирних кислот, рекомендують вживати 1-2 порції жирної риби хоча б через день. Але це, по-перше, дорого, по-друге, не всі діти люблять рибу, а по-третє, якісна чи риба продається в наших супермаркетах? Ось у чому питання! Перед придбанням риби переконайтеся в її свіжості і якості або підберіть спеціальні добавки. Якщо батьки підлітка усвідомлюють, що омега-світло, неомега – тьма і зрозуміють, що тривала відсутність цього елементу здорового харчування призводить до зниження інтелекту, то вони підкоригують раціон майбутнього студента. Таким способом він зможе подолати лінь, виправити двійки, уникнути фізичної втоми і отримати якщо не медаль, то хоча б пристойні оцінки в атестаті!

Рубрики

Цікаві статті

Гіпермобільний синдром у дітей: принципи діагностики та лікування

Т.В. Марушко, О.Б. Герман, О.В. Олексенко Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ, Україна SOVREMENNAYA PEDIATRIYA.2017.5(85):94-109; doi 10.15574/SP.2017.85.94 У статті узагальнено дані

Читати повністю »

Читайте в рубриці

Форма обратной связи*

Всегда рады ответить на вопросы. Один из наших опытных экспертов охотно предоставит вам обратную связь в кратчайшие сроки.