Омега-3 для подростков

Омега-3 ПНЖК – просте рішення для важкого віку

Злий, незібраний і відсторонений, він живе у віртуалі. Покинув секцію з боротьби. Постійно ходить у навушниках. На запитання «як справи?» відповідає «відчепися». У щоденнику красуються низькі бали і суцільні зауваження: «Не зробив Д/З», «Не працює на уроці»… Такий він, портрет типового підлітка.

Чи треба говорити про бурхливе зростання, нереальні шкільні навантаження і «занадто вимогливих» вчителів? Звісно. Більшість батьків дійсно пояснюють це віковими фізіологічними особливостями і надмірним навантаженням у школі, не здогадуючись, що однією з причин розумової пасивності, хронічної втоми і дратівливості «великої дитини» 12-17 років може бути одноманітне харчування, щоденний фаст-фуд і елементарний брак кислот омега-3!

Комплекс омега-3 кислот, зеаксантину та інших антиоксидантів «розуміє» весь той кіпіш навколо підліткового віку

Иконка компьютер

Розуміє, що без планшета і телефону ти не ти, і береже зір

Иконка книга

Розуміє, що шкільні навантаження – то капець, і береже нерви

Иконка стетоскоп

Розуміє, що міцний імунітет – то запорука здоров’я, і береже підлітка

Не хочу вчитися, а хочу… побитися: симптоми дефіциту омега-3 ПНЖК у підлітків

Поліненасичені жирні кислоти – елемент клітинних мембран, який відповідає за передачу сигналів між нейронами. Ваша дитина активно росте, паралельно зростають інтелектуальні навантаження в школі. 

Брак омега-3 ПНЖК у період розвитку і зростання може призвести до того, що підліток:

  • не може впоратися зі шкільною програмою, сконцентруватися на уроках;
  • «охолов» навіть до колись улюбленої фізкультури;
  • не в змозі вивчити напам’ять вірш, швидко забуває матеріал;
  • часто скаржиться на втому, проявляє млявість, загальмованість, апатію, байдужість;
  • у нього погіршився зір;
  • дратується через дрібниці, демонструє агресію, буває депресивним.

Згідно з дослідженням вчених, дефіцит омега-3 ПНЖК, особливо у хлопчиків шкільного віку, призводить до проявів агресії без причини. Доведено, що ці жирні кислоти позитивно впливають на ділянки мозку, пов’язані з емоціями. Включення омега-3 ПНЖК у раціон гіпердратівливого підлітка нормалізує його поведінку, покращує настрій, допомагає вирішувати соціальні проблеми і оптимізує розумові здібності протягом 3-х місяців.

Омега-3 ПНЖК

Хто ясно мислить, той ясно говорить: омега-3 ПНЖК – найкраща їжа для мозку!

Ось список літератури на літо. Прочитав? Прочитав. А на 1 вересня… все забув! Уникнути такого прикрого непорозуміння допоможуть омега-3 ПНЖК. Якщо сигнали між нейронами передаються швидко – налагоджується швидкість розумових реакцій, дитина стає більш уважною, кмітливою, логічно мислить, добре запам’ятовує шкільну програму і гідно витримує будь-мозковий штурм! А деякі дослідники навіть відзначають поліпшення почерку.

Омега-3 жирні кислоти містяться в рибі, яка мешкає в арктичних водах. Підлітку в період інтенсивних інтелектуальних навантажень будуть корисними сьомга, оселедець, сардини, лосось, форель та інша жирна морська і океанічна риба. Щоб забезпечити організм дитини необхідною кількістю поліненасичених жирних кислот, рекомендують вживати 1-2 порції жирної риби хоча б через день. Але це, по-перше, дорого, по-друге, не всі діти люблять рибу, а по-третє, чи якісна риба продається в наших супермаркетах? Ось у чому питання! Перед придбанням риби переконайтеся в її свіжості і якості або підберіть спеціальні дієтичні добавки.

Якщо батьки підлітка усвідомлюють, що омега – світло, неомега – темрява, і зрозуміють, що тривала відсутність цього елемента здорового харчування призводить до зниження інтелекту, то вони підкоригують раціон майбутнього студента. У такий спосіб він зможе подолати лінь, виправити двійки, уникнути фізичної втоми і отримати якщо не медаль, то хоча б пристойні оцінки в атестаті!

Омеги 3 для заряда энергии

Недиференційована дисплазія сполучної тканини – проблема та шляхи вирішення

Т.В. Веселова, к.мед.н., асистент, кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ Останніми роками проблема дисплазії сполучної

Детальніше »
Изображение продуктов и капсул омега 3

Жирно-кислотний спектр крові та шляхи корекції його порушень у дітей раннього віку з харчовою алергією

О.Г. Шадрін, Г.А. ГайдучикДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України», м. Київ, Україна SOVREMENNAYA PEDIATRIYA.2016.1(73):111-115 Мета: Дослідження жирно-кислотного спектра ліпідної фракції крові у дітей

Детальніше »